Czytaj więcej »

Artykuły

Handlowiec SH/TM/09/26

HANDLOWIEC

Wymagania:obsluga

  • co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku handlowca B2B
  • sprawność w działaniu oraz nastawienie na realizację założonych celów
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • stabilną formę zatrudnienia
  • dodatkowe premie uzależnione od osiąganych rezultatów

Obowiązki:

  • sprzedaż produktów naszej firmy do Klientów B2B
  • budowanie marki i wizerunku firmy na rynku
  • współtworzenie strategii handlowej firmy

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość zagadnień technicznych

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)". Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.