Este Web utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor experiencia y servicio. Al navegar o utilizar nuestros servicios el usuario acepta el uso que hacemos de las cookies.
Leer más »

iModCloud - rejestracja i analiza danych z wielu źródeł

iModCloud umożliwia rejestrację danych z dowolnej liczby urządzeń iMod. Moduły telemetryczne mogą być rozproszone na dowolnym obszarze, a iModCloud zapewni dostęp z dowolnego miejsca do wszystkich pobieranych informacji.

Jeżeli kontrolujesz wiele oddalonych od siebie obiektów, iModCloud stworzy platformę rejestrującą dane i umożliwi błyskawiczny dostęp do interesujących Cię informacji.

Rejestracja danych z wielu źródeł

monitoring uprawy roślin

Przykładem obiektów rozproszonych mogą być stacje uzdatniania wody. Dzięki iModCloud można rejestrować dane z wielu stacji. Informacje takie jak:

  •     czas pracy pomp
  •     ciśnienie
  •     status obiektu
  •     tryb pracy urządzeń


są rejestrowane w czasie rzeczywistym i masz do nich stały dostęp z dowolnego miejsca w którym się znajdujesz. Częste wizyty w stacjach nie są już potrzebne, teraz wszystkie parametry pracy są widoczne na ekranie dowolnego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową.

monitoring uprawy roślin

Możesz filtrować wybrane parametry i prezentować je w formie czytelnych wykresów. Analiza danych oraz przygotowanie szczegółowych raportów jest wyjątkowo proste.

Wejdź na iModCloud.com i dowiedz się więcej o rozwiązaniach w chmurze